KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12801199
nr 1280 1199
Bo von Zweigbergk
(1897-1940), Sverige
Oljemålning, Gagner sur meer. Signerad. Olja på pannå, 33x42 cm
Bo von Zweigbergk, svensk målare född 1897, död 1940.
måndag 7 oktober 2019
kl 19:24:07
Bo von Zweigbergk
Läs mer om Bo von Zweigbergk